Кошик
322 відгуки

Бадмінтон

Товари для гри в бадмінтон. 

Для гри у бадмінтон потрібні ракетка, волан, спортивна форма і майданчик. Грати в пляжний бадмінтон можна там, де є досить вільного місця. Спортивна гра вимагає спеціального майданчика і спеціальної підготовки.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Товари для гри в бадмінтон. 

Для гри у бадмінтон потрібні ракетка, волан, спортивна форма і майданчик. Грати в пляжний бадмінтон можна там, де є досить вільного місця. Спортивна гра вимагає спеціального майданчика і спеціальної підготовки.

Сенс гри у бадмінтон полягає в перебитті волана ракеткою через сітку так, щоб не дати впасти волану на своєму полі і зробити все, щоб приземлити його на майданчику супротивника. Якщо грають два гравці, гра називається поодинокою, якщо чотири гравці - гра називається парною. Можуть грати чоловік і жінка проти чоловіка і жінки, така гра називається мікст. Слово "мікст" в перекладі з англійського означає "змішаний".

Майданчик

Майданчики бувають для поодинокої гри, парної гри і комбінованої. Найчастіше для гри використовується комбінований майданчик. На ній можна проводити поодинокі і парні ігри. Загальні розміри такого майданчика показані на малюнку.

Назви основних складників комбінованого бадмінтонного майданчика дані на малюнку

Сітка

Бадмінтонний майданчик навпіл ділить стандартна сітка шириною 760 мм, натягнута між двома стойками. Верх сітки облямований білою стрічкою шириною 75 мм по обидві сторони сітки. Ця стрічка має бути вільно закріплена на тросі достатнього розміру і міцності і знаходитися на одному рівні з верхом стойок. Між стойками і кінцями сітки не повинно бути щілин. У разі потреби сітка з боків прив'язана до стойок. Висота від підлоги до верхньої кромки сітки : у стойок - 1550 мм, в центрі - 1524 мм Розмір її осередків - від 15 до 20 мм Сітка, як правило, темного кольору, на такому фоні добре видно світлий волан.

Основна зброя бадмінтоніста - ракетка і волан.

Ракетки

Класична дерев'яна ракетка складається з наступних частин:

Голівка ракетки складається з обода і струн, що утворюють сітку.

Сучасні синтетичні ракетки, конструктивно більше здійснені, мають наступні назви складових елементів : голівка, стержень і руків'я, як це показано далі на малюнку.

олівка(1), стержень(2) і руків'я(3) \u007Bсірим кольором виділена ігрова пляма)

Особливу увагу хочеться звернути на те, що ракетки в основному здійснюються з двома типами голівок : з класичною формою голівки і з ізометричною.

Воланы

Воланы существуют трех типов: перьевые, пластиковые (целиком синтетические) и комбинированные. Волан состоит из головки и оперения. Профессиональные соревнования и турниры проводятся перьевыми воланами с 16 вмонтированными в головку перьями. Масса волана от 4,74 до 5,50 г; его размеры указанны на рисунке