Кошик
322 відгуки

Мішки боксерські, груші, чохли

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Манекен - фігурний снаряд, рекомендований для формування не тільки фізичної сили, а й психологічного фактора ведення бою. Імітує фігуру людини: має потовщення у верхній частині. Використовується для відточування чіткості ударів в корпус супротивника і усунення морального дискомфорту під час спарингу.

При виготовленні манекена використовуються матеріали, що виключають гучні звуки під час тренування. Після удару боксерський манекен не розгойдується, а тільки злегка відхиляється, а потім повертається на місце. Дана властивість снаряда буде корисним для початківців бійців, які ще не відпрацювали силу і точність удару. Адже неправильно нанесений удар по жорсткій боксерській груші може травмувати зв'язки кисті. Незаперечна перевага манекена в тому, що тренуватися на ньому можна без рукавичок. Поверхня дуже пластична, що дозволяє наносити удари будь-якої сили без ризику отримати травму.

Мішок підлоговий - тренувальний снаряд на жорсткій основі, яке встановлюються на підлогу і наповнюються для стійкості водою або піском. При заповненні піском вага підстави майже в 2 рази більше, ніж при заповненні водою, що дозволяє наносити більш потужні удари по мішку. У більшості підлогових мішків можливе регулювання мішка щодо заснування по висоті.

Мішок підлоговий складається з верхньої частини (мішка) і нижньої частини (підстави). Переваги мішків в тому, що вони займають мало простору і можуть встановлюватися практично в будь-якому місці, не вимагаючи ніяких додаткових кріплень. Такі мішки відмінно відтворюють потенційного суперника, даючи можливість нанести удари з усіх боків.

 

Мішок - один з найнеобхідніших снарядів, що дозволяє бійцям відпрацьовувати удари і удосконалювати свою майстерність. В основному боксерський мішок служить для розвитку сили і жорсткості удару. Найзручніше відпрацьовувати на мішку прямі і бічні удари, а також удари знизу, спрямовані в тулуб супротивника.

Порада боксерам,  що тренуються в домашніх умовах, - не намагайтеся просто "штовхнути мішок посильніше". Відробіток ударів на боксерському мішку вимагає комплексного підходу - звертайте увагу на положення корпусу і ніг, максимально "включайте" їх в удари, варіюйте дистанцію і рівні завдання ударів. "Вибухайте"на старті удару, не допускайте розслабленої("розхитаною") роботи по мішку для боксу - він такого не прощає, і згідно із законом Ньютона "сила дії дорівнює протидії" уся віддача від таких ударів  "осідатиме" у ваших суглобах, поступово призводячи до їх руйнування.Намагайтеся потрапляти в центр боксерського мішка, інакше він при ударі закручуватиметься, що знову ж таки може привести до травми.

Не має принципового значення матеріал, з якого зроблений боксерський мішок.  Боксерський мішок не має бути занадто тонким (щоб уникнути появи опуклостей від набивання мішка), не повинен розтягуватися, не має бути з грубою поверхнею, оскільки випадкове потертість шкіри рук об наприклад, брезент,  довго гоїться і не дає повноцінно тренуватися. Матеріал типу ПВХ тент чудово підходить для виготовлення боксерського мішка. Саме з цієї причини, боксерські мішки Лев роблять з цього матеріалу, з щільним набиванням. Це дає можливість такий боксерський мішок використати довго і максимально.

При ударі боксерський мішок повинен амортизувати ваш удар, злегка виштовхуючи кінцівку, що б'є, після удару назад. Якщо його поверхня надмірно жорстка - вам складно буде пробивати серії, та і просто неприємно бити такий мішок із-за небезпеки пошкодити руку чи ногу. Якщо відбуватиметься "провалення" удару всередину боксерського мішка із-за його слабкого набивання - це  теж погано, оскільки відбувається зміщення ударної поверхні, і вам складно відпрацювати скидання ударного зусилля в ціль.
       У вигляді набивання для боксерського мішка чудово підходить звичайне дрантя - дрібні обрізки тканин. Бавовняна тканина дає вагу, а синтетичні обрізки надають йому об'єм і не дають мішку збиватися від ударів.
         Працюйте з боксерським мішком у бинтах і снарядних рукавичках щоб уникнути ушкодження рук - вони вам ще згодяться для повсякденного життя, не пов'язаного з боксом.

    Потурбуйтеся про своє здоров'я, купіть хороше спорядження. А ми допоможемо вам його підібрати і використовувати максимально довго. 

 ЩО до матеріалу з якого має бути зроблений боксерський мішок то ідеальний варіант - використовувати мішки для боксу з ремінної (завтовшки 5 мм.) шкіри. Пошити такий мішок можна на спеціальних швацьких машинках, коштує він дорого, але прослужить вам надійно і довго. Ми ще можемо зустріти у боксерських залах мішки такого типу, виготовлені ще за часів Радянської України, на них встигло вирости не одно покоління наших чемпіонів.