Корзина
450 отзывов
Спортовари №1
+380673839003
+380977536672
+380673839003
Корзина
влево
  • Гамак з тканини бразильський (56+220+56)*150 SJ-A58-2215, фото 2
  • Гамак з тканини бразильський (56+220+56)*150 SJ-A58-2215, фото 3
вправо
Гамак з тканини бразильський (56+220+56)*150 SJ-A58-2215
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гамак з тканини бразильський (56+220+56)*150 SJ-A58-2215

Гамак з тканини бразильський (56+220+56)*150 SJ-A58-2215 з сайту Спорттовари.com зроблений по оригінальних бразильських лекалах. така форма захистить вас з всіх сторін від вітру і дає можливість комфортно відпочити.
вага -0,8 кг.
довжина 220 см.,
ширина ― 150 см.
   Як відомо гамаки до нас прийшли з Бразилії і мали дуже зручну форму для відпочинку. Води дуже швидко завоювали прихильність всього світу. Зараз існує велике різноманіття моделей, але ця форма до сих пір найбільш комфортною.
  Гамак виготовляється з бавовни, приємної на дотик, теплою вночі і прохолодною вдень. Купуючи такий гамак, ви можете комфортно відпочивати в любому місці. Можна також натягнути його у себе вдома створивши атмосферу відпочинку на природі.
 
       
Юлія Шкурко так розповідає про Гамак і свою подорож по Амазонці на паровлаві 
 
    Хоббіти і УКРАЇНЦІ, що між ними спільного? !!

У нас, в українців, все по-хобітанськи. Відразу осередкуємчя, помічаємо і оберігаємо свою територію, "кучкуємося", але при цьому від світу не відвертаються - поговорити і в "гурті" взяти участь любимо; все до себе тягнемо, з усього користь витягаємо - і все те у нас по-домашньому)

Ось, в подорож по Амазонці, і з'ясували, що щільно на щільно належимо до "народу Середзем'я".

Ще на початку подорожі ми було налаштували себе на найжорсткіший маршрут, повний поневірянь і фізичних складнощів: антисанітарія, відсутність їжі і присутність агресивних попутників. А виявилося все безневинно, добре організовано і здорово!) Тому перший день і ніч ми прибували в блаженної і чарівної ейфорії. Ця благодать пройшла після першої посадки на проміжній станції, коли безцеремонні новоприбулі стали виглядати собі місця на нашій території.

На кораблях, в «плацкарті», в секціях з гамаками, найчастіше відсутня фіксація місць і на один метр живого простору можна "нанизати" хоч греблю гати гамаків. При цьому, якщо в них вляжуться всі, то ніхто вже спати і рухатися не зможе. 
Я звичайно, як і Штірліц люблю дітей і людей похилого віку. Але коли тебе ними буквально "обкладають", а вони раз у раз, в силу своєї ПРИРОДНОГО безпосередньо, луплять тебе по голові або смикають за ногу ночами, любити їх - перестає бути чеснотою!)

У подорожі в плацкарті по Амазонці на наші законні два метри між двома балками постійно поглядали все новоприбулі. Кожен норовив втиснутися і запустити свій гамак. 
Як тільки корабель починав причалювати або хтось починав збирати речі, і ставало зрозуміло, що наближається зупинка, у нас оголошувалося ПОЛОЖЕННЯ ВІЙНИ! Ми схоплювалися в свої гамаки, в не залежності від того, де і в якому стані перебували до цього, розвішували білизну зверху, розсовували ущемлених сусідів і широко розтягували власні гамаки, імітуючи сильну зайнятість ПРОСТІР. В остаточному підсумку на відвойованої території нас виявилося 3 повноцінних власника і два "подмазовшіхся. Молоду людину ми заштовхали в кут, а бабусю і жінку ззаду, які присусідилися до нас вночі і буквально застали нас зненацька, ми постійно рухали і міняли місцями. 
Основна частина знову прибулих проходила повз захломлённого візуально місця. Але тих, хто потикав свого носа в нашу заводь зустрічали наші кисло-агресивні міни, докірливий погляд і чарівний змах пальчиком «Сюди НІ-НІ!». Після чого всім і все ставало ясно, на як ом б мовою він не говорив. 
Коли ж небезпека виходила від команди корабля і кілька разів нам намагалися нав'язати небажаного постояльця, вступала в силу "важка артилерія": після кожного поселення ми помічали, де, у кого і скільки гамаків висить, і ось коли на нас "напоседалі серйозно", ми починали активно жестикулювати і направляти туди, де місця більше, особливо наполягаючи на СПРАВЕДЛИВОСТІ!

Головне ВІДМІНУ УКРАЇНЦЯ від європейців в заморських краях - УКРАЇНЦІ підгортати щоразу, прибуваючи на нове місце! 
... І чим українці не хоббіти?! ..

Основные
Производитель  Zelart
Страна производительКитай
Тип гамакабразильський
Возрастная группадля дітей, дорослих
Тип ложацільне полотно
Материал ложабавовна
Материал каркасабез каркасу
Длина ложа2200.0 (мм)
Ширина ложа1500.0 (мм)
Состояниеновий
Габаритные размеры гамака
Длина  2000.0 (мм)
Ширина  1500.0 (мм)
Вес0.8 (кг)
  • Цена: 580 грн.