Продавець Спортовари №1 розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
438 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Спортовари №1
+380 (97) 753-66-72
+380 (67) 383-90-03

Футбольні Щитки

Купити футбольні щитки дитячі для футболу в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та Україні.

У будь-якому виді спорту існує своя політика щодо форми й захисту. Футбол не є винятком. Крім стандартних шортів, футболки й бутсів, важливу роль в житті спортсмена займає захист, зокрема захист ніг у футболі основним захистом ніг є щитки. Це спеціальний пристрій для захисту найбільш вразливої частини ноги. Якщо ви вирішили купити щитки для футболу в магазині Спорттовари №1, то ви зробите правильний вибір.

 

Вперше цей вид захисту з'явився тільки в другій половині 19 століття. До цього часу система захисту ніг використовувалася в популярній грі - крикеті. Поступово вона перекочувала в новий вид спортивних змагань та швидко набула популярності у спортсменів. Першим, хто застосував футбольні щитки на практиці, виявився Сем Уеллер Уіддоусон. Це гравець команди Ноттінгем Форест. Він зрозумів, що щитки чудово підійдуть в якості захисту від ударів по ногах, які в той час були поширені набагато сильніше. Він став використовувати футбольні щитки в 1874 році. Ви можете взяти з нього приклад та купити дитячі футбольні щитки в нашому магазині.

 

Перші моделі сильно відрізнялися від сучасних. Вони були занадто великими й обмежували рух гравців. Тим більше, спортсмени розвивали величезні швидкості на полі, а щитки помітно гальмували гру. Це швидко помітили й почали розробляти нові технології. Почали з того, що скоротили довжину. Незабаром щитки захищали лише найбільш вразливу частину ноги - гомілку.

 

На самому початку в якості матеріалу використовували метал, дерево й шкіру. Вони кріпилися до ноги футболіста за допомогою спеціальних ременів та охороняли його від травми. Але це не тільки гальмувало гравця, але й послаблювало процес кровообігу в гомілці. Така конструкція приводила до того, що гравець занадто швидко втомлювався, а також страждав від спазмів прямо на ігровому полі. Звичайно, зараз ви можете купити футбольні щитки в Україні та не відчувати проблем, від яких страждали люди минулого.

 

Через виниклі проблеми спортсмени стали відмовлятися від щитків. Вся справа в ременях, які перетискали шкіру. Час минав технології змінювалися, створивши нові види зручних щитків, якими користуються й сьогодні.

 

Існують правила, які зобов'язують спортсмена одягати футбольні щитки на гру. Вони виконують важливу функцію - розподіляють навантаження по щитку так, щоб не було сильного удару, якщо вас зачепить інший спортсмен. Для їх виготовлення вибирають спеціальні енергопоглинаючі матеріали. Вони захищають ногу від каліцтв і беруть на себе більшу енергію удару. На жаль, щитки не здатні захистити ногу від перелому при особливо сильних ударах. Тут річ в тому, що якщо вибрати футбольні щитки з посиленим захистом, то ви позбавляєте себе комфорту і свободи рухів. А орієнтуючись на комфорт, ризикуєте отримати травму.

 

Види футбольних щитків

 

В сьогоднішніх спортивних матчах використовують два види щитків, які можна знайти в Спорттовари №1: з захистом щиколотки та сухожилля і без нього. Перший вид допомагає вберегтися від особливо небезпечних травм. У ньому вбудований спеціальна шкарпетка, яка фіксує щиток на місці. Але іноді така шкарпетка може потягнути щиток вниз і гравцеві буде незручно бігати.

 

Другий вид - набагато простіший і легший, ніж перший. З ним відчувається природний комфорт, і він не заважає вільно рухатися. Він трохи дешевше першого, але, всупереч на зручності, не забезпечує повного захисту.

  Щитки футбольні UMB FB-2664 (пластик, EVA, розмір M(l-19 cv) подвійна липучка)

Залежно від будови, футбольні щитки бувають зі вставками, або суцільними. Ті, що йдуть суцільними (цілим, суцільним шматком), мають набагато більшу вагу, але і краще захищають. А ті, що зі вставками, легше і рекомендуються для новачків. Їх родзинка в тому, що з внутрішньої сторони розташований спеціальний матеріал. Отримуючи удар, він твердне і приймає енергію на себе, захищаючи ногу. Моделі кріпляться за допомогою спеціальної застібки. Якщо є бажання, то можна відстебнути її й користуватися тільки головною накладкою.

 

Про захист

 

Є варіант із захистом щиколотки та сухожилля. Ця модель прекрасно підходить юним спортсменам. Річ в тому, що їх навички в грі ще не досягли високого рівня як у професійних дорослих гравців. Тому великі щитки ніяк не відіб'ються на їх майстерності. Не варто купувати відразу два види щитків. Адже часто сучасні моделі являють собою знімну конструкцію. Ви можете почати грати в повному комплекті. Але, як тільки освоїте техніку і натренуєте маневровість, можете знімати зайві деталі й тренуватися в полегшеному варіанті.

 

Що з розміром?

 

Якщо ви досягли певного рівня, то не варто купувати футбольні щитки занадто великої довжини. Тобто, вам не потрібно забезпечувати захист відразу всієї гомілки. Наприклад, модель щитків, що прикриває третю частину гомілки, вже вважається великою. Правила гри не висувають спеціальних вимог до футбольних щитків. Тут потрібно покладатися тільки на свій рівень та відчуття. Щоб знайти свій розмір, виміряйте довжину гомілки від стопи до щиколотки (її нижній частині) й помножте отриманий результат на 0.75.

 

Матеріали футбольних щитків

 

Оскільки футбольні щитки зобов'язані виконувати захисну функцію, то і до вибору матеріалу потрібно підходити з усією відповідальністю. Конструкція складається з двох основних частин: тверда зовнішня оболонка, та м'яка внутрішня. Для зовнішньої оболонки можна вибрати серед пластика, термопластика, полімеру, скловолокна, поліетилену і поліуретану. Досить проблематично зрозуміти, який з них виконує свої функції краще за інших. Всі ці матеріали дуже ефективні щодо захисту гомілкостопу та ахіллове сухожилля. Тут можна орієнтуватися за ціною. Пластик - один з найдешевших варіантів. Правда до їх легкості варто додати й слабкий захист у порівнянні з конкурентними матеріалами.

 

Усередині футбольні щитки заповнюють м'якою піною. Вона дуже легка і відмінно тримає удар. Зараз виробники воліють використовувати етиленвінілацетат. На його основі виготовляють в'язкий і пружний матеріал. Роль амортизатора виконує спеціальний прошарок. Він встановлений всередині щитка.

 

Крім того, не забувайте про комфорт. Підбираючи собі футбольні щитки, важливо враховувати, щоб ремінці чи не здавлює ногу і не терлися об шкіру. Внутрішня частина матеріалу повинна не тільки не викликати роздратування й не дряпатися, але й вбирати піт. Крім того, є моделі, які навмисно знижують тепло. Тобто, спортсмену не буде жарко на полі. А деякі забезпечують циркуляцію повітря, та шкіра дихає.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner