Продавец Спорттовары №1 развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
486 отзывов
Спортовари №1
+380673839003
+380 (97) 753-66-72
+380 (67) 383-90-03
Корзина

  Сітки футбольні та інвентар

  Футбольна сітка, як і усі інші допоміжні елементи цієї гри, повинні в першу чергу задовольняти жорстким вимогам по міцності і надійності виробу. Адже з кожним голом, забитим у ворота однієї з команд, футбольна сітка витримує перевірку на міцність.  Ігрова сітка підійде як для аматорів так і для професіоналів. Призначена для тренувань і гри у футбол.
  Якісна і зносостійка футбольна сітка.

   

  Посередині кожної лінії воріт встановлюються ворота. Вони складаються з двох вертикальних стійок, розташованих на однаковій відстані від кутових флагштоків та з’єднаних угорі горизонтальною поперечиною. Стійки та поперечина мають бути виготовлені з дерева, металу чи іншого затвердженого матеріалу. Форма їх перетину повинна бути квадратною, прямокутною, круглою або еліптичною, та вони повинні бути безпечні для гравців. Відстань між стійками дорівнює 7,32 м, нижній край поперечини знаходиться на відстані 2,44 м від поверхні землі.

  Роз'яснення правил ФІФА що до воріт і сітки для воріт.

  16. Чи обов'язково використовувати сітки для воріт?

  Не обов'язково. Дозволяється використовувати сітки для воріт за можливістю, а також, на підставі вимог Регламенту змагань.

  17. Які вимоги до сіток воріт згідно з Правилами 1?

  Сітка не повинна заважати воротареві під час матчу.

  - Сітка позбавляє можливості влучення м'ячем у ворота із зовнішньої сторони.

  - Сітка позбавляє можливості відскоку м'яча із воріт.

  - Забезпечує гасіння швидкості польоту м'яча. (М'яч, потрапивши в сітку воріт між стійками, арбітром фіксується, як гол).

  - На сітках воріт не дозволяється реклама ― з моменту початкового удару й до закінчення матчу.

   

  18. Чому футбольні ворота, особливо сітки, необхідно переглядати на початках першого й другого таймів матчу?

  Під час розминки команд напередодні матчу, а також після закінчення першого тайму на сітках воріт можуть утворюватися незначні розриви мотузок, виникнути прогалини в місцях кріплення сітки до стійок воріт. Це може завдати помилки арбітра під час фіксації забитого м'яча. Для арбітрів важливо випереджати суперечливі ситуації.

  Насколько вам удобно на сайте?

  Рассказать Feedback form banner