Продавец Спорттовары №1 развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
471 отзыв
Спортовари №1
+380673839003
+380977536672
+380673839003
Корзина
 • picture 1

  М'ячі баскетбольні

  Баскетбольна гра не втрачає своєї популярності, з кожним роком підкоряючи серця нових і нових дітлахів. Баскетбол популярний і відомий на всіх континентах як серед дівчат, так і хлопців. 
  1 2

  Як вибрати баскетбольний м'яч?

  Перед тим як почати грати в баскетбол, давайте правильно виберемо м'яч. Певний вид м'яча призначений для гри в різних умовах.

  ТИПИ М'ЯЧІВ
  Існує 3 типи баскетбольних м'ячів:

  Basketball all

  - INDOOR - м'ячі призначені для гри в залі, як правило, це професійні моделі, виготовлені з натуральної або композитної (модифікованої, поліпшеною синтетичної) шкіри; 
  - OUTDOOR - м'ячі, рекомендовані для гри на відкритих спортивних майданчиках 
  (баскетбольних і ін.). Практично всі м'ячі OUTDOOR виробляються з гуми; 
  - INDOOR / OUTDOOR - м'ячі призначені для гри як на вулиці, так і в залі. Як правило, це аматорські м'ячі та м'ячі для тренувань, виготовлені з синтетичної (поліуретан, полівінілхлорид) шкіри.

   

  РОЗМІР м'яча

  Розмір Довжина кола, мм Маса, г призначення
  Basketball ball 7 750-780 567-650 Для чоловічих дорослих команд
  Basketball ball 6 720-740 500-540 Для жіночих команд і юнаків віком до 16 років. Використовується в WNBA (жіночої баскетбольної ліги).
  Basketball ball 5 690-710 470-500 Підходить для юніорських команд, дітей до 12 років.
  Basketball all 3 560-580 300-330 Рекомендований для дитячих команд. 

  МАТЕРІАЛ м'яча
       На вибір м'яча сильно впливає матеріал. Найкращі м'ячі для гри на вулиці, а також найдешевші - гумові м'ячі. При цьому якість відповідає ціні, тобто вони швидко зношуються, стають «слизькими».

       Більш дорогі і якісні - м'ячі з синтетичної шкіри . Вважаються універсалами, грати можна і на вулиці, і в приміщенні. Зручно тримаються в руці, служать досить довго.

       На сходинку вище забралися м'ячі з композитної шкіри . Композитна шкіра - штучний матеріал, при цьому дуже міцний, дуже хороший по собі, може стати альтернативою «оригінальним» шкіряним м'ячам. Грати м'ячем з такого матеріалу можна виключно в спортзалі, вони на дотик дуже м'які.

  Лідер по міцності - м'яч з шкіри . Такі м'ячі дорогі, використовуються тільки в спортзалах. До речі, нові м'ячі зі шкіри мають неприємну властивість "липнути" до рук гравців, тому потрібен певний час, щоб м'ячі придбали ідеальні параметри. М'ячі зі шкіри використовуються у всіх професійних турнірах. Вироби випускаються з маркуванням «Indoor use only» і «supreme leather» (тобто шкіра високої якості).

  Рекомендації по догляду і зберіганню 
  1. Після кожної гри слід протирати м'яч вологою тканиною. У разі сильних забруднень використовуйте тканину, змочену в теплому мильному розчині, ні в якому разі не застосовуйте абразивних чистящих засобів, а також засобів, що містять розчинник або інші агресивні речовини. 
  2. Дайте м'ячу обсохнути природним шляхом, якщо м'яч дуже мокрий, то попередньо витріть його насухо м'якою тканиною. Просушуйте м'ячі в добре провітрюваному місці, далеко від джерел тепла, при температурі + 20-25 ° C і вологості 60-65%. Уникайте впливу прямих сонячних променів і ні в якому разі не сушіть м'яч поруч і на поверхні опалювальних приладів. Тривала дія грязі, вологи, підвищених температур призводять до погіршення фізичних властивостей м'яча, і, як наслідок, його ігрових характеристик, скорочення терміну служби. 
  3. Зберігати м'ячі рекомендується в сухому провітрюваному місці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря 50-80%. М'ячі повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів, впливу парів, газів і хімічних речовин. 
  4. М'ячі із синтетичної і композитної шкіри слід зберігати і транспортувати в накачаному стані. В іншому випадку можлива деформація матеріалу покришки і відшаровування панелей.